Każdy projekt rozpoczynamy analizą wstępną. W tym etapie dokładnie analizujemy szanse na skuteczne rozwiązanie problemu. Wspólną decyzję o dalszej współpracy podejmujemy po zapoznaniu Klienta z wszystkimi szansami ale także i ryzykami przedsięwzięcia. Często wstępną weryfikację jesteśmy w stanie wykonać po pierwszej rozmowie telefonicznej.

Wynagrodzenie za usługi zazwyczaj składa się z dwóch składników. Części stałej oraz części zmiennej uzależnionej sukcesu. Część stała ma pokryć chociaż część kosztów przygotowania dokumentacji. Naszym prawdziwym zarobkiem jest dopiero premia za sukces. Dlatego szczególnie zależy nam na powodzeniu naszych klientów.

Robimy wszystko aby nasza praca nie ograniczała się do "wypełniania formularzy" i "pisania papierów". Naszą ambicją jest aby Klienci wracali do nas jako do tych, którzy mogą pomóc w konkretnych zagadnieniach.

W Inwit Consulting kładziemy szczególny nacisk na sprawną współpracę z Klientami. Szanujemy Państwa czas jest tak samo jak nasz. Do dobrego zaplanowania przedsięwzięcia konieczne jest pewne zaangażowanie Klienta. Planujemy prace tak aby włączać Klienta tylko w te czynności, które tego wymagają. Za każdym razem udzielamy precyzyjnych wskazówek.